SDH TŘEŠTINA

Kalendář

Hodiny

návštěvnost

Online

Dokumenty a výsledky

Výsledky Šumperský Soptík 6.10.2007

 

Kategorie - Přípravka

Pořadí Jméno SDH čas
1 Šobota Dominik Nová Hradečná 19,50
2 Krupičková Adéla Velký újezd B 20,85
3 Rudolf Filip Veselá A 21,10
4 Weidinger Pavel Bludov A 21,17
5 Harmerth Marek Dolní Studénky A 21,84
6 Dvořáková Tereza Drnovice 22,65
7 Kulišťák Vojtěch Dolní Bečva 22,89
8 Solný Lukáš Nová Hradečná 23,46
9 Medková Kateřina Drnovice 23,70
10 Pavlíková Tereza Veselá B 23,71
11 Šipula Tomáš Hovězí B 24,23
12 Adámek Tomáš Veselá B 24,36
13 Kotrlá Karolína Bludov B 25,02
14 Strouhalová Lenka Bludov B 25,12
15 Březinová Eliška Bludov B 25,69
16 Čada František Lesnice 25,80
17 Formánek Vojtěch Drnovice 26,01
18 Zadrobílková Karolína Liptál 26,18
19 Tomášková Bára Dolní Studénky B 26,74
20 Tuleja Libor Třeština 26,76
21 Macek Kryštof Vikýřovice B 26,89
22 Ženožička Filip Dolní Studénky B 27,14
23 Horáček Jan Třeština 27,92
24 Suchomel Radim Dolní Studénky B 28,26
25 Voldán Jakub Doloplazy 28,85
26 Glancová Markéta Hrabišín 29,41
27 Janásek Jakub Doloplazy B 30,38
28 Dvořák Jakub Drnovice 31,40
29 Sedláková Kristýna Čeperka 32,26
30 Jáně Marek Bludov B 32,61
31 Hvížď Vojtěch Kolšov B 36,80
32 Juráňová Kateřina Rapotín B 37,08
33 Dostálová Monika Čeperka 37,59
34 Kohár František Dolní Studénky B 38,88
35 Trendl David Lesnice 39,35
36 Baslová Magdaléna Valašská Bastřice 39,35
37 Tempírová Lucie Olšany 40,07
38 Kotráš Jiří Troubelice B 41,18
39 Waigl Patrik Veselá B 41,25
40 Bastl Miloš Drnovice 43,69
41 Haitmanová Adéla Hrabišín 46,86
42 Žižka Martin Dolní Studénky C 51,06
43 Elšík Marek Kolšov B 54,27
44 Švédová Magdaléna Kolšov B 59,55
45 Sedlák Patrik Čeperka 63,07
46 Drtil Vojtěch Olšany 64,70
47 Zwierzová Aděla Kolšov B 65,29
48 Kouřil Martin Kolšov A 73,90
49 Tomášková Mirka Dolní Studénky C NP
49 Dvořák Antonín Drnovice NP
49 Koňaříková Lucie Hovězí A NP
49 Skyva Štěpán Kolšov B NP
49 Gerža Lukáš Oznice NP
49 Melichařík Martin Valašská Bastřice NP
49 Richter Filip Velký Újezd B NP
49 Jelenová Tereza Velký Újezd C NP
49 Novák Vítězslav Veselá A NP
49 Sýkora David Veselá B NP

 

Kategorie - Mladší holky

Pořadí Jméno SDH čas
1 Švédová Michaela Kolšov A 17,47
2 Strouhalová Lucie Bludov A 17,60
3 Šulová Kateřina Jarcová 18,44
4 Skalková Kateřina Jarcová 18,78
5 Vychopňová Sabina Liptál 18,92
6 Šťastná Tereza Liptál 19,08
7 Machů Kateřina Hovězí A 19,25
8 Várošová Kristýna Hrabišín 19,27
9 Koňaříková Pavla Hovězí A 19,80
10 Urbanová Eva Liptál 19,89
11 Surovčáková Karolína Hovězí A 20,68
12 Žáková Kateřina Vikýřovice A 21,77
13 Tomášková Kateřina Dolní Studénky A 21,81
14 Kulišťáková Kateřina Dolní Bečva 21,84
15 Weissová Alice Veselá A 21,90
16 Talandová Tereza Doloplazy 22,40
17 Jánětová Karolína Bludov A 22,71
18 Pěšáková Veronika Dolní Bečva 23,26
19 Szilagyiová Sabina Hovězí B 23,28
20 Buriánková Veronika Rapotín B 24,13
21 Žďánská Tereza Vikýřovice A 24,27
22 Baslová Kateřina Valašská Bystřice A 24,46
23 Chovanečková Sára Rapotín 24,56
24 Tvarůžková Tereza Jarcová 24,60
25 Malinková Veronika Doloplazy 25,06
26 Mrkvicová Pavla Vylašská BYstřice A 26,34
27 Brulová Daniela Velký újezd A 26,92
28 Capilová Martina Valašská Bystřice 27,27
29 Bajzíková Tereza Jarcová 29,16
30 Stýskavolá Vendula Rapotín 31,20
31 Mentlíková Anna Veselá A 32,25
32 Németová Petra Lesnice 32,65
33 Nerudová Karolína Skalička 33,10
34 Kopecká Marie Hovězí B 33,61
35 Rendová Denisa Klopina 34,73
36 Václahovská Zdeňka Vikýřovice A 38,77
37 Zaoralová Petra Bludov B 41,65
38 Fréharová Karolína Klopina 46,75
39 Králová Zuzana Klopina B 53,06
40 Badalová Denisa Skalička B 65,60
41 Vojáčková Lucie Doloplazy NP
41 Kvapilová Vendula Hrabišín NP
41 Klosová Martina Klopina NP
41 Pavelková Veronika Kolšov A NP
41 Dorušáková Kamila Troubelice NP

 

Kategorie - Mladší kluci

Pořadí Jméno SDH čas
1 Spisar Marek Michálkovice 16,27
2 Řehánek Martin Liptál 16,64
3 Fila Jakub Hovězí A 18,97
4 Šimša Petr Trusovice 19,05
5 Blizňák Radim Oznice 19,40
6 Stejskal Jan Dolní Studénky A 19,43
7 Vondra Jakub Stolín 20,25
8 Sedlák Karel Čeperka 21,03
9 Hromada Michal Hovězí B 21,30
10 Perutka Jakub Velký Újezd A 21,84
11 Laštůvka Petr Třeština 22,52
12 Laštuvička Jaromír Dolní Studénky A 22,54
13 Kotráš Tomáš Troubelice 22,67
14 Matějíček Libor Bludov A 22,90
15 Nezbeda Jakub Olšany 23,18
16 Zwierz Jan Kolšov A 23,50
17 Nimmerichter Jan Temenice 23,85
18 Pavelka David Trusovice 24,23
19 Brunovský Radim Velký Újezd A 24,57
20 Frydryšek Martin Velký Újezd B 24,58
21 Reidl Tomáš Bludov A 25,26
22 Pospíšil Pavel Vikýřovice A 25,49
23 Maistryszin Petr Třeština 25,55
24 Kundera Adam Dolní Studénky B 26,17
25 Morávek David Čeperka 26,45
26 Musil Aleš Rapotín 26,50
27 Pospíšil Petr Troubelice 26,56
28 Štefík Daniel Velký Újezd B 26,56
29 Steklý Ondřej Třeština 26,80
30 Pospíšil Adam Nový Malín 27,07
31 Čada Jan Lesnice 27,08
32 Nartoň Adam Oznice 27,29
33 Schwab Zdeněk Nový Malín 28,03
34 Jasný Antonín Veselá A 28,12
35 Vašek Radek Valašská Bystřice A 28,27
36 Solanský Martin Dolní Bečva 29,20
37 Kutlák Daniel Rapotín B 29,44
38 Bureš Radomír Dolní Studénky A 29,74
39 Mucka Martin Troubelice 30,21
40 Kopecký Jan Hovězí B 30,58
41 Šebesta Michal Oznice 30,97
42 Král Jaroslav Troubelice B 31,63
43 Kozlovský Marián Vikýřovice B 32,97
44 Nemet Josef Lesnice 33,49
45 Korbář Patrik Rapotín 34,20
46 Mikulica Patrik Třeština 34,68
47 Zdráhal Milan Klopina 37,17
48 Winige Rostislav Skalička 37,47
49 Nesporý Ondřej Nová Hradečná 37,88
50 Hvižď Filip Kolšov A 38,99
51 Fréhar Matěj Klopina 39,69
52 Schwarzer Jiří Temenice 39,75
53 Ulman Jaroslav Klopina B 42,93
54 Staněk Martin Hrabišín 43,77
55 Dittrich Michal Troubelice 51,15
56 Winige Jiří Skalička 52,51
57 Holub Štepán Rapotín B 59,95
58 Němec Jan Rapotín B 106,72
59 Babinec Dominik Dolní Bečva NP
59 Zbořil Matouš Doloplazy NP
59 Blaťák Vojtěch Chromeč NP
59 Skopal Kevin Klopina B NP
59 Pospíšil Jiří Nový malín NP
59 Čech Patrik Rapotín NP
59 Badal David Skalička NP
59 Hájek Jakub Skalička NP
59 Brodacký Michal Trusovice NP
59 Doupal Rostislav Trusovice NP
59 Sedláček Dušan Velký Újezd A NP
59 Stejskal Vojtěch Vikýřovice A NP

 

Kategorie - Starší holky

Pořadí Jméno SDH čas
1  Kocurková Jaroslava Huslenky  13,35 
2  Bačová Iveta Jarcová A  14,14 
3  Adámková Nikola Hovězí A  14,44 
4  Gelnarová Michaela Pustkovec A  14,48 
5  Kouřilová Simona Kolšov A  14,70 
6  Daňková Kristýna  Dolní Bečva A 15,15 
7  Černotová Lucie Hovězí A  15,18 
8  Adamcová Veronika Huslenky  15,23 
9  Šulová Veronika Jarcová A  15,60 
10  Černochová Michaela Jarcová A  15,64 
11  Ježová Kateřina Oznice A  15,75 
12  Maňáková Lenka Huslenky  15,92 
13  Videcká Vendula Hovězí A  16,16 
14  Středová Michaela Stolín  16,24 
15  Uhlířová Tereza Oznice A  16,29 
16  Sáblová Ludmila Hovězí A  16,35 
17  Brhlíková Lucie Huslenky  16,40 
18  Tomanová Ludmila Trusovice  16,49 
19  Jeřábková Věra Jarcová B  16,53 
20  Vojáčková Kateřina Doloplazy  16,72 
21  Mirochová Růžena Michálkovice A  17,03 
22  Šromová Lenka Čeperka A  17,20 
23  Janečková Sandra Dolní Bečva B  17,32 
24  Šťastná Kristýna Liptál  17,33 
25  Kalužová Romana Jarcová A  17,39 
26  Černochová Alžběta Jarcová B  17,47 
27  Divínová Jana Dolní  Bečva B  17,59 
28  Helová Lucie Kolšov A  17,77 
29  Krňávková Lucie Chromeč A  18,34 
30  Zadrobílková Kristýna Liptál  18,45 
31  Geržová Kristýna Liptál  18,54 
32  Bendová Radka Nový Malín A  18,54 
33  Peřková Gabriela Dolní Bečva A  18,58 
34  Křížová Michaela Čeperka A  18,69 
35  Krobotová Kateřina Bludov B  19,40 
36  Skýpalová Nikola Oznice A  19,47 
37  Koňaříková Dominika Hovězí B  19,54 
38  Ďurišová Sabina Čeperka A  19,59 
39  Pavlíková Helena Nová Hradečná  19,66 
40  jirásková Kristýna Kolšov A  19,71 
41  Polášková Nikol Pustkovec A  19,74 
42  Dostálová Lucie  Třeština 19,85 
43  Kamlarová Lucie Chromeč B  19,88 
44  Onderková Zuzana Jarcová A  20,08 
45 Fiurášková Veronika  Dolní Bečva A  20,15 
46  Smékalová Lenka Nová Hradečná  20,66 
47  Janigová Kristýna Bludov B  20,72 
48  Petříková Barbora Hrabišín  20,81 
49  Šumberová Michaela Olšany B  20,88 
50  Faltová Denisa Stolín  21,12 
51  Červená Simona Doloplazy  21,24 
52  Georgievová Adéla Oznice A  21,30 
53  Fiurášková Kateřina Dolní Bečva C  21,45 
54  Mytasková Martina Stolín  21,50 
55  Hojgrová Diana Chromeč A 22,10 
56  Balcárková Martina Kolšov B  22,15 
57  Macková kristýna Dolní Studénky A  22,17 
58  Nezbedová Pavla Olšany B  22,31 
59  Ondruchová Barbora Dolní Bečva A  22,63 
60  Panajotová Lucie Klopina B  22,68 
61  Dvořáková Kristýna Hrabišín  22,77 
62  Vašíčková Pavlína Rapotín  22,80 
63  Sieglová Radka Trusovice  22,93 
64  Venigerová Eliška Čeperka B  23,51 
65  Kožená KAteřina Čeperka B  23,88 
66  Hatoňová Vendula Maršíkov  23,92 
67  Ulmanová Irena Klopina  24,24 
68  Bergová Kristýna Klopina  24,38 
69  Skřivánková Martina Rapotín  24,45 
70  Urbášková nikola Klopina  24,81 
71  Pospíšilová Sabina Troubelice A  24,88 
72  kondlerová Michaela Rapotín B  25,11 
73  Vaníčková Tereza Rapotín  26,29 
74  Marková Eva Hrabišín  26,77 
75  Skopalová lucie Klopina  28,36 
76  Kučeráková Pavla Troubelice B 29,09 
77  Doubravová Lucie Vikýřovice B  29,25 
78  Dittrichová Eliška Troubelice B 30,10 
79  Plášková Michaela Vikýřovice B  30,57 
80  Pospíšilová Šárka Vikýřovice B  32,16 
81  pospíšilová Pavla Troubelice B  32,46 
82  Hýblová Petra Klopina  32,58 
83  Jamborová Zuzana Troubelice B  32,64 
84  Poláčková Monika Rapotín B  34,11 
85  Várošová Natálie Hrabišín  24,17 
86  Axmanová Petra Troubelice B  38,60 
87  Skřivánková Lucie Rapotín  39,96 
88 Oravcová Lucie  Dolní Bečva B  NP 
88  Mikulenková Lucie Huslenky   NP 
88  Navrátilová Iva Huslenky B   NP 
88  Vepřková Šárka Lesnice   NP 
88  Gelnerová Martina Pustkovec B   NP 
88  Punčíková Kateřina Oznice A   NP 
88  Kremlová Jana Rapotín B   NP 
88  Vondrová Michaela Stolín   NP 
88  Kvapilová Michaela Temenice   NP 
88  Steklá Zuzana Třeština   NP 
88 Halenčáková monika  Veselá A   NP 
88 Skýpalová Nela  Veselá A   NP 
88  Churavá Nikola Vikýřovice A   NP 

 

Kategorie - Starší kluci

Pořadí Jméno SDH čas
1 Vaculín Petr Veselá A 13,16
2 Matys František Michálkovice 14,02
3 Vénos Jiří Dolní Studénky A 14,11
4 Dušek Jakub Čeperka A 14,18
5 Zbořil Karel Doloplazy 14,46
6 Laštůvka Vojtěch Třeština 14,46
7 Kovář Miroslav Hovězí A 14,48
8 Virec Jan Michálkovice 14,51
9 Chalupa Ladislav Michálkovice 14,78
10 Sýkora David Michálkovice 14,81
11 Zaoral David Bludov A 14,81
12 Virec Ondřej Michálkovice 15,05
13 Hradil Zbyněk Dub nad Mroavou 15,27
14 Mikuda Patrik Dolní Bečva A 15,40
15 Zajíček Václav Valašská Bystřice 15,62
16 Bechná Jaroslav Veselá A 15,71
17 Sobotka Martin Bludov A 15,71
18 Krobot Petr Bludov A 15,80
19 Homola Jakub Pustkovec A 15,98
20 Živný Jan Pustkovec A 15,99
21 Weidinger Tomáš Bludov A 16,11
22 Váslahovský Vít Vikýřovice A 16,21
23 Masnota Marek Valašská BYsřice 16,22
24 Hradil Tomáš Trusovice 16,31
25 Brodacký Tomáš Trusovice 16,44
26 Jánoš Václav Veselá A 16,80
27 Machů Marek Hovězí B 16,85
28 Růžička Oskar Hovězí B 16,88
29 Zajíček Jakub Valašská Bystřice 16,99
30 Pelc Lukáš Stolín 17,08
31 Švub David Kolšov A 17,39
32 Kárský Jan Dolní studénky A 17,44
33 Talpa Michal Maršíkov 17,46
34 Kubeš Roman Nový Malín A 17,56
35 Mikuda Daniel Dolní Bečva B 17,61
36 Máslo Radovan Oznice B 17,95
37 Zapletal TOmáš Troubelice A 18,15
38 Trendl Zdeněk Lesnice 18,21
39 Štec Marek Jarcová B 18,24
40 Bartoň Jan Oznice 18,37
41 Trendl Jakub Lesnice 18,85
42 Rudolf Martin Veselá B 18,97
43 Blaťák Marek Chromeč A 19,12
44 Pešák Martin Dolní Bečva B 19,14
45 Kotráš Libor Troubelice A 19,16
46 Hojgr Tomáš Chromeč A 19,21
47 poláček Michal Vikýřovice A 19,48
48 Straka Michal Olšany A 19,52
49 Šobota Daniel Nová Hradečná 19,76
50 Reidl lukáš Bludov A 19,91
51 Kuchař Michal Lesnice 20,10
52 Matějka René Chromeč A 20,24
53 pospíšil Tomáš Dolní Studénky A 20,25
54 Tvrdoň Jiří Olšany A 20,58
55 Hamánek Vojtěch Nový Malín B 20,87
56 Nesporý Václav Nová hradečná 21,13
57 Jež Radovan Oznice C 21,36
58 Stejskal matouš Vikýřovice A 21,54
59 Adámek Martin Veselá B 21,64
60 Vašut Petr Hrabišín 22,05
61 Machek Radek Čeperka A 22,11
62 Hél Filip kolšov A 22,11
63 Horák Miroslav Veselá B 22,11
64 Doležal Jan Vikýřovice A 22,17
65 Šťastný Pavel Hovězí C 22,24
66 Drtil Michal Olšany A 22,29
67 Scwab Martin Nový Malín B 22,56
68 John Jakub Chromeč B 22,66
69 Dorušák petr Troubelice A 23,04
70 Maitner Tomáš Troubelice A 23,10
71 Brokeš Rostislav Olšany A 23,12
72 Hejzlar Lukáš Stolín B 23,49
73 Joklík František Olšany A 23,58
74 Macek DAniel Rapotín 24,10
75 Svačina Lukáš Třeština 24,24
76 Benda Jiří Nový Malín B 25,15
77 Sekanina Jiří Nová Hradečná 25,71
78 Dolejší Miloš Nový Malín B 27,35
79 Vykoukal Petr Nový Malín A 29,05
80 Sklář Martin Hovězí B 31,02
81 Herber Jan oznice B 40,32
82 Tyralík Matěj Oznice B 57,30
83 Solanská josef Dolní Bečva C NP 
83 Tomášek Michal Dolní Studénky A NP 
83 Koňařík Martin Hovězí B NP 
83 Kobza Jan Lesnice NP 
83 Krejčí Jan Nový Malín A NP 
83 Matýsek Petr Nový Malín A NP 
83 Matásek Pavel Nový Malín B NP 
83 Homola Vojtěch Pustkovec A NP 
83 Weinfurter Dominik Pustkovec A NP 
83 Skýpala René Oznice B NP 
83 Šebesta Daniel Oznice C NP 
83 Zuzaňák Matěj Valašská Bystřice NP 
83 Halenčák Daniel Veselá B NP 
Žádné komentáře