SDH TŘEŠTINA

Kalendář

Hodiny

návštěvnost

Online

Dokumenty a výsledky

Výsledky jednotlivců z okresního kola v Bludově 2008

Pořadí Příjmení a Jméno Družstvo 1. pokus 2. pokus Lepší pokus
1 HÝBL Ondřej Nový Malín 18,73 NP 18,73
2 DVOŘÁK Lukáš Ruda nad Mor. 20,73 19,00 19,00
3 CHLÁDEK Michal Kolšov 20,25 19,84 19,84
4 KOPÁČIK Petr Pavlov 20,54 19,91 19,91
5 ŠVUB Petr Kolšov 20,01 NP 20,01
6 ŠAFÁŘ Roman Bohuslavice I 24,07 20,62 20,62
7 ŠPIČKA Josef Nový Malín 20,64 21,19 20,64
8 MÍČA Petr Bratrušov 20,71 21,01 20,71
9 ROTTER Jan Nový Malín 22,12 20,76 20,76
10 CHURAVÝ Milan Štíty 22,10 20,83 20,83
11 KULHAJ Jaroslav Bludov NP 20,84 20,84
12 LAŠTŮVKA Vojtěch Třeština 20,89 21,07 20,89
13 ŠTELC Marek Hrabišín I 25,93 20,98 20,98
14 PLECHATÝ Ladislav Třeština 21,04 21,27 21,04
15 JANÍČEK Pavel Bludov 22,21 21,12 21,12
16 JOŘENEK Zdeněk Pavlov 22,95 21,16 21,16
17 UNZEITIG Petr Třeština 21,67 21,18 21,18
18 TOMEČEK Jan Pavlov 22,89 21,19 21,19
19 DOUBRAVA Marek Nemile 22,15 21,22 21,22
20 JOŘENEK Pavel Pavlov 21,47 21,31 21,31
21 SCHREIER Vít Rohle 21,74 21,37 21,37
22 DOSTÁL Pavel Třeština 22,51 21,41 21,41
23 ZAVIČÁK Jan Bratrušov 21,57 22,13 21,57
24 GRANYCH Vítězslav Štíty 21,57 21,91 21,57
25 KUTAL Josef Bohuslavice I 22,03 21,58 21,58
26 BUREŠ Martin Dolní Studénky 21,90 21,62 21,62
27 MACEK Michal Dolní Studénky 27,73 21,71 21,71
28 VÉNOS Jiří Dolní Studénky 21,80 NP 21,80
29 HAITMER Zbyněk Hrabišín I NP 21,90 21,90
30 GÁBOR Michal Hrabišín II 22,01 22,89 22,01
31 KOBZA Marek Ruda nad Mor. 22,63 22,06 22,06
32 JÍRŮ Roman Hrabišín I 22,48 22,21 22,21
33 ŠČAMBURA Dušan Brníčko 23,73 22,29 22,29
34 SOUKOP Stanislav Bohuslavice II 22,35 NP 22,35
35 HUŇAT Miroslav Chromeč 22,94 22,47 22,47
36 JANÍČEK Milan Bludov 22,55 22,81 22,55
37 JAKEŠ Stanislav Nemile 24,48 22,76 22,76
38 HRUBÝ Jiří Hrabišín I 22,82 23,60 22,82
39 ZOUHAR Martin Hrabišín II 23,23 22,86 22,86
40 KUBÍČEK Roman Ruda nad Mor. 22,91 NP 22,91
41 MACEK Martin Dolní Studénky 22,99 23,30 22,99
42 ČERNÝ Tomáš Rohle 24,08 23,13 23,13
43 JUŘINA Tomáš Bratrušov 23,60 NP 23,60
44 KRIST Patrik Rohle 24,51 23,63 23,63
45 PROCHÁZKA Michal Kolšov 43,24 23,65 23,65
46 KUBÍN Václav Brníčko NP 23,68 23,68
47 ŘEHÁK Jakub Leština 24,04 23,74 23,74
48 VAŠÍČEK Martin Bohuslavice II NP 23,84 23,84
49 MATĚJČEK Rostislav Postřelmůvek 25,18 24,06 24,06
50 VAŠÍČEK Radek Bohuslavice I NP 24,27 24,27
51 URBÁŠEK Jaroslav Bohuslavice II 24,32 25,59 24,32
52 NEZPĚVÁK Marek Leština 26,35 24,37 24,37
53 POSPÍŠIL Jan Postřelmůvek 24,39 25,45 24,39
54 STRAKA Pavel Brníčko 24,43 NP 24,43
55 HÝBL Jiří Nový Malín 25,88 24,50 24,50
56 ŠVUB Kamil Kolšov 24,50 NP 24,50
57 ZATLOUKAL Petr Chromeč 27,70 24,56 24,56
58 DUNKA Vojtěch Hrabišín II 28,83 24,60 24,60
59 SCHAUER Václav Chromeč 35,17 24,79 24,79
60 HAMPL Václav Štíty 26,04 24,80 24,80
61 MOTYKA Ladislav Bludov 24,85 NP 24,85
62 ŽVÁČEK Jakub Bohuslavice I 24,88 NP 24,88
63 ČULÍK Marek Leština 25,22 25,24 25,22
64 HÝBL Lukáš Nemile 25,33 NP 25,33
65 KAUER Lukáš Nemile 25,47 NP 25,47
66 RULÍŠEK Petr Ruda nad Mor. 25,49 NP 25,49
67 POLÁŠEK Petr Brníčko 27,00 25,59 25,59
68 POSPÍŠIL Lukáš Postřelmůvek 27,59 25,87 25,87
69 POSPÍŠIL Jiří Chromeč 26,94 26,08 26,08
70 MAJKUT Michal Bratrušov 27,76 26,20 26,20
71 DRTIL Petr Bohuslavice II 27,57 26,22 26,22
72 ČERNÝ Radek Postřelmůvek NP 26,55 26,55
73 VACULÍK Tomáš Maršíkov 29,69 NP 29,69
74 PASTIŘÍK Jaroslav Hrabišín II NP 33,26 33,26
Žádné komentáře